Informace

 
 
 
email info@streetjoy.cz mobil +421 948 509 122
 
 
 
 
  1. Jak to vlastně funguje?

Zboží zasíláme prostřednictvím přepravní společnosti GLS, která Vám doručí zboží až k Vám domů, do školy, či přímo do práce. Zásilku Vám doručí přímo do Vašich rukou kurýr, nemusíte stát dlouhé rady na poště.

 

  1. Je možné zaslat moji objednávku i na jinou adresu než je adresa mého bydliště?

Ano, adresa doručení může být v podstatě libovolná - zboží Vám umíme doručit do školy, zaměstnání a pod. Přesnou adresu je však nutné specifikovat v objednávkovém formuláři, případně v poli "Poznámka".

 

  1. Jak a kdy se dozvím, že mi je zboží již odesláno?

Jakmile bude Vámi objednané zboží předáno přepravní společnosti GLS, odešleme na Váš e-mail informaci se všemi potřebnými údaji včetně čísla zásilky, podle níž si můžete odsledovat pohyb zásilky z našeho skladu až k Vám domů.

 

  1. Kolik za dopravu zaplatím?

Sazba za doručení zboží kurýrem až k Vám domů je 98 Kč včetně DPH, při objednávce nad 2000 Kč Vám zboží rádi doručíme bez započítaní dopravních nákladů.

 

  1. Je možné doručit zboží i do jiné země?

Zboží doručujeme do jakékoli země Evropské Unie. Prostřednictvím kurýrní společnosti GLS bude Vaše objednávka rychle a spolehlivě doručena na libovolnou adresu.

 

  1. Jak dlouho trvá doručení zboží?

Po potvrzení z naší strany že Vám byla objednávka zaslána, probíhá doručení zboží v rámci ČR obvykle následující pracovní den.

 

  1. Máte problém s převzetím zboží?

Museli jste náhle odcestovat, vybil se Vám telefon, měli jste jakékoliv problémy spojit se s kurýrem? Nevadí, zboží se Vám pokusíme doručit během dalších následujících pracovních dnů. Pokud chcete doručení objednávky odložit o pár dní, informujte nás o této skutečnosti prosím v dostatečném časovém předstihu.

 
 

Velikostní tabulky

Velikostní tabulky oblečení - MUŽI

Velikostní tabulky Streetjoy levné hip hop oblečení trička mikiny kšiltovky boty bundy Ecko Unlimited Dada Supreme DC Shoes Vans Roxy Rocawear Quiksilver

 

Velikostní tabulky - kšiltovky

Velikostní tabulky rozmery kšiltovky levné hip-hop oblečení Streetjoy trička mikiny bundy boty peňeženky Vans Roxy Rocawear Dada Supreme Makaveli Ecko Unltd DC Shoes

 

Velikostní tabulky oblečení - ŽENY

Velikostní tabulky Streetjoy hip hop levné oblečení pro dívky Roxy Rocawear Ecko Vans Quiksilver Dada Supreme trička mikiny bundy shop cz