Čím Potěšit svého přítele na narozeniny

 
 
 
email info@streetjoy.cz mobil +421 948 509 122
 
 
 
 

Čím Potěšit svého přítele na narozeniny

I vy se celé týdny předem trápíte tím, co na svátek darujete svým nejbližším a zejména příteli nebo manželovi?

I vy se celé týdny předem trápíte tím, co na svátek darujete svým nejbližším a zejména příteli nebo manželovi?

A o to víc, pokud jde o jeho kulaté výročí nebo dokonce "štvrťstoročnicu" jako v mém případě? Tak já Vám teď popíšu, jak jsem poriešila dárek a snad Vám dám nějaký dobrý nápad a tak trošku i pořadím.

Možností je mnoho, třeba správně vybrat

Základní a nejdůležitější radou je, abyste si všímali, co má rád. Darmo mu nakoupíte množství zbytečností, když ho ani jedna skutečně nepotěší. Můj přítel je například velkým fanouškem oblečení značky Amstaff, takže teď už vím, že s ní vždy zabodujete. Ale nepředbíhejme.

1. V mém případě byla volbou číslo jedna klasika, rozuměj toaletní voda. Ale uznejte, 25 na krku je již něco, a proto jsem voňavku odložila na Vánoce jako doplněk k pantofle a ponožkám.

2. Většina mužů, chlapů i chlapců se zajímá o elektroniku, proto druhou možností byly velké sluchátka, vy si doplňte jakoukoli elektroniku, která vašeho drahého zajímá, ale pozor! Musíte si být jisté, že výběr zvládnete sama. A přesně to bylo kamenem úrazu v mém případě. Jsem tak trošku technický antitalent a ten můj audiofil nemůže poslouchat hudbu jen tak na čemkoliv.

3. Třetí možností je opět kosmetika, ale ne jen tak ledajaká. Tato se týká výlučně hrdých majitelů čtyřkolového miláčka. Ten můj si své natunované autíčko leští pravidelně, takže nejhorší nápad to určitě nebyl, ale ... ale asi nikdo na světě nemá takovou výbavu autokosmetiky, jako můj přítel, a tak i tato možnost odpadla.

4. Čtvrtou a nakonec i vítěznou možností bylo oblečení. Zpočátku jsem nad touto možností až tak velmi nepřemýšlela, ale jen do doby, dokud jsem si neuvědomila, že už celé měsíce lamentuje nad tím, že si nemá co obléct, když jde venčit svého mazlíčka. A tak bylo rozhodnuto! "Výbavu na venčení" mu pořídíte já! A co by se mu lépe hodilo na venčení svého amerického stafordšírského teriéra jako oblečení značky Amstaff? Teď jsem už chytrá, na začátku to však s výběrem značky oblečení nebylo tak jednoduché, takže pěkně popořadě.

Amstaff - nejlepší volba

Co to bude, když to bude, bylo rozhodnuto, ale ne specifikovány. A tu začali největší strasti a útrapy mladé "obdarovaniachtivej přítelkyně". Přítel je neskutečně náročný, má vyhraněný styl a preferuje skutečnou kvalitu. Rozuměj, málo co mu je dost dobré.

Prošla jsem celý internet a nic, ale v tom jsem si vzpomněla na své Babystaff trička a vlastně i přítelovy černé tepláky Amstaff s americkým stafordšírský teriér, ideální na venčení. Navíc jsem si také vzpomněla na nenápadné náznaky z jeho strany, když vzpomínal Amstaff / Babystaff a jak bychom spolu krásně ladily (takže, dámy, další řada, všímejte si nenápadně náznaky :). Na stránce mi hned do oka padla modrá mikina Amstaff Amon Navy, a tak jsem ji objednala. Balíku jsem se nemohla dočkat, ale zároveň jsem trochu trnula, protože vím, jaký je přítel vybíravý. Balík konečně dorazil, mikinu jsem si pořádně prohlédla no a hádejte co? Rovnou jsem sedala za počítač a doobjednala k ní modré tepláky Amstaff Lazar Blue a pro sebe delší černou bundu Babystaff s kožíškem kolem kapuce, která se mi zamlouvala ještě při první objednávce.

Spokojený přítel = spokojená já

Počkala jsem si na další balík a konečně příteli dala jeho novou Amstaff výbavu na venčení. Nic netušil, takže překvapení bylo velké a podle očekávání jsem kvalitním oblečením zabodovala. Mikinu i tepláky si hned oblékl, ale venčit v nich nechodí, odkládá si je na "příležitosti". Já už jen čekám, ať se pořádně ochladí, abych mohla vyjít ven se svou novou bundou Babystaff, ke které jsem si ještě objednala parádní čepici a mega velký růžový šál, který by měl dorazit v nejbližších dnech.

Na začátku zmíněné útrapy s výběrem dárku pro přítele vlastně stály za to, od nynějška totiž vím, s čímž mu udělám největší radost a nemusím už více vymýšlet.

Doufám, že jsem Vám alespoň trošku poradila a pomohla s výběrem dárku pro nejdražšího, možná i ten váš by se potěšil "výbavě" od Amstaff.

Lenka