6 šátků, které musíte mít

 
 
 
email info@streetjoy.cz mobil +421 948 509 122
 
 
 
 

6 šátků, které musíte mít

Bez mučení se přiznávám, že bižuterii nějak zvlášť nemusím a působí na mě levně, takže kromě různých náušnic toho u mě hodně nenajdete. No s šátky je to něco úplně jiného a bez přehánění se mohu nazvat "šatkofilom".

Bez mučení se přiznávám, že bižuterii nějak zvlášť nemusím a působí na mě levně, takže kromě různých náušnic toho u mě hodně nenajdete. No s šátky je to něco úplně jiného a bez přehánění se mohu nazvat "šatkofilom". Kromě těch, jak bych to ... nejmilovanějších od mého nejmilovanějšího, jsou šátky Codello top, neboť jsou barevné, veselé a jednoduše šik. Čtvrtý šik šátek by mi měl dorazit zítra, takový krásný s pásky a motýlky. Ale ne o tom jsem chtěla. O šátcích jsem začala proto, abych udělala úvod k tomu, jaké šátky a šály by ve Vašem šatníku určitě neměly chybět.

1. Základem je jednobarevný šátek. Ve vašem šatníku by určitě neměla chybět jednobarevný šátek. Na barvě nezáleží. Alespoň v mém případě, protože je mám požehnaně. No nejhlubší citový vztah jsem si vytvořila k lehce modrýho šátku, kterou jsem si koupila k barevnému tričku, které má v sobě stejný odstín modré. Nechtějte vědět, kolik času jsem strávila hledáním pravého.

2. Šátek s drobnými kvítky (nebo jiným jemným vzorem). Šátky s drobným hustým vzorem se nejlépe hodí k jednoduchému oblečení, tehdy máte jistotu, že to takříkajíc neprepísknete. I když já se tohoto pravidla velmi nedržím, protože moje nádherný modrý šátek s drobnými barevnými kvítky je od mého drahého. Nosím ho skoro ke všemu, ale s vkusem.

3. Zářivý šátek na léto. Zářivý lehký šátek dodá šťávu letnímu outfitu. V létě si ji nemusíte omotávat kolem krku, stačí když si ho jen přehodíte přes ramena. Bude to zajímavé a ani se neuvaříte. Například k bílému tričku a tmavě modrým krátkým kalhotám se mi perfektně hodí neonově žlutý šátek Codello.

4. Jednoduchá šátek s velkými kuličkami. Já svět dělím na ty, co zbožňují pásky a ty, co zase kuličky. Já patřím do té druhé skupiny, proto u mě nemůže chybět šátek Codello s velkými kuličkami. Nosím ji, když chci být za elegantní.

Já vím, že do zimy času dost a šále momentálně asi nikoho nezajímají, ale počkejte pár měsíců, jejich čas nadejde.

5. Velký šál. Velký vlněná šála by neměl chybět v žádném šatníku. V zimě je mám nejraději. Celá se do nich zachumlat a zimy se více nebojím.

6. Malý barevný šál ke sportovní bundě. V zimě sice obvykle nosím delší bundu, ale občas vytáhnu i krátkou sportovní. K té se mi nejlépe hodí buď oranžový šál Codello, který si jen tak převážeme vpředu nebo malý světle modrý kašmírový šálek. Byl to dárek z Edinburghu a má v mém sálové šatníku výsostné postavení.

V tomto článku jsem vypíchl jen své nejoblíbenější kombinace, i když o šátcích a šálách bych mohla napsat snad i knihu. Doufám, že Vám pomůže "vysomáriť se" z množství různých barevných kombinací a způsobů jak šátky nosit.

Autor: Lenka